Glütensiz Ekmek Çeşitleri

Çölyak hastası olmasanız bile diyabete uygun glütensiz ekmek tercih edin! Sağlıklı beslenin, ekmeklerde, nişasta ve glütene de dikkat edin. AGluten sadece sağlıklı glütensiz ekmekler ve glütensiz unlu mamuller sunar. 100 Tl üzeri glütensiz ekmek ve pasta ürünleri alışverişinizde kargo bedava. %100 glütensiz mutfağımızdan çıkan glütensiz ekmekler uygun fiyatlarla kapınıza gelsin.

Ürettiğimiz bütün ekmekler % 100 glütensiz ekmektir. Glütensiz karabuğday ekmeği, glütensiz badem ekmeği, 3 dakikada çabuk ekmek ve glütensiz halk ekmeğini bu bölümde bulabilirsiniz. Glütensiz kek unu, glütensiz un karışımı ve diğer glütensiz un çeşitlerimiz, un çeşitleri bölümündedir. Çölyak hastalarının glütensiz diyetine uygun ürünlerden vegan ürünlere kadar tüm glütensiz fırın ürünlerini uygun fiyata alabilirsiniz Normal glüten içeren ekmekler sipariş etmeyiniz. Çölyak diyetinize zarar verebilecek her türlü glüten içeren gıda ürününden şiddetle sakınınız. Glütensiz olmayan veya glütensiz bir ortamda üretilmeyen tüm glüten içeren gıdalar çölyak hastalarına uygun değildir.

Doğal Glütensiz Ekmekler

Agluten glütensiz alışveriş sitesinde gördüğünüz tüm çölyak diyete uygun glütensiz ekmekler doğal glütensiz üründür. Mümkün olan en uygun fiyatlarla sunulan glütensiz ekmek çeşitlerinden beğendiklerinizi alışveriş sepetinize eklemeyi unutmayın lütfen.

Uygun Fiyatlı Güvenli Glütensiz Ekmek Çeşitleri.

Glütensiz mutfağımızda çapraz bulaşma riski yoktur.Glüten içeren bir madde asla içeri giremez. Glütenli maddeler çölyak hastalığınıza zarar verebilir. Güvenle uygun fiyatlı glütensiz ekmek siparişinizi verebilirsiniz.

Sırala:
Göster:
Glütensiz Çabuk Ekmek - 3 Dakikada Fit Ekmek
İndirim!

Glütensiz Çabuk Ekmek - 3 Dakikada Fit Ekmek

5.00
Glütensiz Fit Ekmek 3 Dakikada!Badem unu ile birlikte en çok satılan fit gıda ür..
12,00TL 9,90TL

Glütensiz Sandviç Ekmeği

Glütensiz Sandviç EkmeğiSevdiğiniz çok lezzetli sandviç tadında ama glütensiz un..
24,99TL

Glütensiz Badem Ekmeği

21. yüzyılın zayıflama yiyeceği ve aynı zamanda doğal fit ürün olan bademden üre..
29,99TL

Glütensiz Beyaz Ekmek

5.00
Glütensiz  Çıtır EkmekGlütensiz beyaz ekmek normal ekmek görünümünde fakat ..
5,99TL

Glütensiz Hamburger Ekmeği

Sevdiğiniz çok lezzetli hamburger tadında ama glütensiz undan yapılan hamurun gl..
24,99TL

Glütensiz Karabuğday Ekmeği

Glütensiz Fit Greçka Ekmeği              ..
8,96TL
Göster:
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)