İzmir'de Fit Ürünler ve Glütensiz Ürünler Merkezi

Glütensiz gıda üreten firmalar arasında AGLUTEN markasıyla butik olarak özel üretim yapan şirketimiz 2016 yılından bu yana İzmir Nükleer Tıp Merkezi yanında faaliyet göstermektedir. Sadece Glütensiz gıda üretilmektedir. Glütensiz gıda ürünü dışında hiç bir üretim yoktur ve hiç bir fit ürünümüz glüten içermez. Fit gıda  tercih edenler, vegan beslenenler, çölyak ve diyabet hastalarına yönelik tamamen doğal glütensiz ürünler. Sağlıklı glütensiz diyet yapanların ve özel fit gıda ile beslenen sporcuların da güvenle tercih ettiği özel glütensiz diyet ürünleri burada!

Glütensiz Ürün Çeşitleri - Glütensiz Mutfak

İhtiyaçlarınızı kolayca bulabilmeniz için glütensiz ürün çeşitlerini bölümlere ayırdık. Aynı ürün farklı kategorilere de girebilmektedir. Örneğin glütensiz üretilen Hindistan cevizi unu  hem vegan ürün, hem ketojenik diyet ürünü, hemde  diyabete uygun üründür. Ayrıca un çeşitlerinden olduğu için hem diğer kategorilerde hem de glütensiz un çeşitleri bölümüne ait olabilmektedir. Bu yüzden aynı ürün birkaç bölümde gözünüze çarpabilir.

Glütensiz ürünlerin alışverişi, en çok hassasiyet isteyen alışveriş türlerinden biridir. Gerek bilgi, gerek bütçe, gerekse güven bakımından onlarca alternatif arasından karar vermek, en uygun glütensiz ürünü satın almak çok zordur. Kıyaslamalar yapılır, yorumlar okunur, seçenekler arttıkça kafalar iyice karışır. Fakat sadece glütensiz üretim yapan AGluten markası ile Uygun fiyatlı ve kaliteli glütensiz diyet listenize uygun ürünleri bulmak çok zor değil. Sadece İzmir’ de değil tüm Türkiye’de ihtiyacınıza ve bütçenize uygun tüm vegan ürün ve glütensiz diyet ürünlerine kolay ve güvenle ulaşabilirsiniz. Orijinal ambalajında, ssl sertifikalı antigluten.com.tr güvencesinde glütensiz alışveriş fırsatınız varken zamanınızı boşa harcamayın, tek tıkla güvenli glütensiz gıda alışverişi yapma keyfini yaşayın. Çölyak hastası olmasanız bile sağlıklı glütensiz gıda ile beslenin. Çünkü sağlık en değerli şeydir.

Glütensiz diyet listesi içeriği üretilen glütensiz gıda ürünleri:

Fit Ürünler;

Glütensiz fıstık ezmesi, glütensiz badem ekmeği, glütensiz çabuk ekmek ve glütensiz browni,gibi glütensiz üretilen Fit ürün çeşitleri.

Glütensiz ekmek çeşitleri:

Glütensiz karabuğday ekmeği, glütensiz çabuk ekmek, glütensiz yumuşak beyaz ekmek, glütensiz çıtır ekmek, glütensiz badem ekmeği gibi glütensiz sandviç ekmeği ve glütensiz hamburger ekmeği gibi diğer glütensiz ekmek çeşitleri

Glütensiz Un Çeşitleri ve glütensiz un markaları:

Glütensiz badem unu - AGluten marka, Glütensiz beyaz ekmek unu - AGluten marka, glütensiz un karışımı - AGluten marka, glütensiz karabuğday unu - AGluten marka, glütensiz kek unu - AGluten marka, glütensiz Hindistan cevizi unu - AGluten marka ve glütensiz mısır nişastası da AGluten markasıyla üretilmiştir.

Glütensiz Patisserie ve Glütensiz Pasta çeşitleri:

glütensiz ballı fıstık ezmesi, glütensiz pasta kreması, glütensiz krema, glütensiz krem şanti  gibi ürünler ile  glütensiz kandil simidi, glütensiz grisini, glütensiz kurabiye çeşitleri (glütensiz damla çikolatalı kurabiye, vb.),  glütensiz muffin çeşitleri (glütensiz çikolatalı muffin, glütensiz peynirli muffin, glütensiz ahududulu muffin v.b.) 

Vegan ürünler:

Vegan yoğurt mayası ( vegan yoğurt kültürü ) , vegan yaş pasta,  glütensiz fıstık ezmesi ve vegan beze gibi hiçbir hayvansal ürün kullanılmadan üretilen vegan gıda ürünleri aynı zamanda glütensiz olarak üretilir.

Diyabet ve Ketojenik diyet ürünleri:

Unsuz şekersiz browni, karabuğday unu ve karabuğday ekmeği gibi glütensiz ürünlerin büyük bir çoğunluğu diyabet listesine ve ketojenik diyet listesine uygun ürünlerdir.

Saygılarımızla,

A Gluten Ekibi